Kredyty celowe najtańsze.

Opublikowano w November 12, 2014
Napisany przez Aleksander Lasamanowicz
Kategoria kredyt
Okazuje się, że gotówkowe na konkretny cel mogą być tańsze.

Kredyt na określony cel tańszym rozwiązaniem.

Wybieranie kredytu nie zawsze jest rozwiązaniem uniwersalnym. Kiedy tylko potrzebujemy pieniędzy a nie mamy ich w  swoim portfelu, wybieramy się do banku po kredyt. Bardzo często w takim przypadku wybieramy kredyt pierwszy lepszy z brzegu lub ten, który wypatrzymy na reklamie telewizyjnej w czasie przerwy w domowych obowiązkach. Kredyty gotówkowe są bardzo popularną propozycją, ale mają bardzo wiele różnych twarzy. Wybieranie kredytu wcale nie musi być trudne, a co gdy potrzebujemy kredytu na:
 

  •  zakup nowego samochodu,
  •  wyremontowanie mieszkania,
  •  cele inwestycyjne,
  •  wakacje?


Okazuje się, że bardzo wiele banków w swojej ofercie ma kredyty na określony cel. dzięki temu możemy zaoszczędzić na oprocentowaniu. Kredyty na określony cel często są o wiele mniej kosztowne niż te, które znamy. Kredyty gotówkowe które nie mają określonego celu to oprocentowanie z reguły wyższe niż dziesięć procent. W przypadku kredytów na określony cel, oprocentowanie to nawet sześć procent!


Co kupujemy najczęściej na kredyt.

Celowe kredyty gotówkowe uzależnione są od potrzeb konsumenta. Można zauważyć, że najczęściej bierzemy kredyty w okresach świątecznych oraz komunijnych. W tym okresie banki oferują swoim klientom ciekawe kredyty na określony, prezentowy cel. Bardzo często szukamy pomocy finansowej kiedy już w ostatniej chwili wiemy, że nie będziemy mieć tyle pieniędzy, ile potrzebujemy. Święta to szczególny czas – w sklepach pojawia się coraz więcej promocji z których chcemy skorzystać, a więc idziemy po kredyt gotówkowy, który pozwoli nam na zakupienie wszystkich wymarzonych rzeczy w tym dniu. Kredyty na określony cel to również kredyty na samochód, które w dzisiejszych czasach zyskują coraz większą popularność. Dzięki nim możemy bardzo łatwo kupić samochód na dobrych warunkach kredytowych. Kiedy chcemy wyremontować mieszkanie taki kredyt również będzie dla nas idealnym rozwiązaniem, nisko oprocentowanym. Dodatkowo w przypadku wielu banków można liczyć na produkty dodatkowe oraz karty rabatowe do wielu sklepów, np. sklepów budowlanych. Warto więc zainteresować się, czy nasz kredyt nie może być mniej oprocentowany. Na tej stronie www.niskarata.org najtanszy kredyt w polskich bankach, sprawdźcie zanim wybierzecie, naprawdę polecam.

 

Celowy kredyt gotówkowy nie zawsze będzie najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich. Dlatego zamiast podążać za innymi, warto się zastanowić czy takowe rozwiązanie będzie odpowiednie dla nas samych. Doradca kredytowy może nam pomóc podjąć decyzję. Jeśli chcemy skorzystać z kredytu na dany cel, nie będziemy mogli zakupić innej rzeczy za pożyczone pieniądze – wszystko rozliczane jest na podstawie faktur oraz paragonów. Takich informacji musimy zasięgnąć w wybranym przez siebie banku. Kredyty gotówkowe o małych wartościach nie są ograniczone określonym celem. Możemy wziąć 10 000 złotych i wydać je na zakupy, buty, wycieczkę i torbę. Wszystko zależy od tego jak chcemy spożytkować swój kredyt. Pieniądze w takim przypadku dostajemy w formie gotówki do własnej kieszeni lub na podane konto bankowe. Jak spłacamy? Oczywiście wpłacając raty na podane subkonto. Dzięki tak wygodnym rozwiązaniom każdy może spłacać raty, niezależnie od miejsca w którym będzie. Banki dwudziestego pierwszego wieku stawiają na rozwiązania dobre, jakościowe i cenione przez klientów. Teraz możemy spokojnie wybrać się po kredyt bez obaw, że wybierzemy coś nieodpowiedniego dla siebie. Dobrze dobrany kredyt pozwoli nam spełniać marzenia i spokojnie funkcjonować na co dzień.