Tani kredyt na przykładzie Eurobanku

Opublikowano w April 15, 2015
Napisany przez Aleksander Lasamanowicz

Eurobank w swojej ofercie udostępnia swoim klientom tani kredyt gotówkowy. Klienci banku będą mogli skorzystać z nowego i taniego kredytu gotówkowego. Eurobank zachęca swoich klientów do skorzystania z ich oferty poprzez niskie oprocentowanie kredytu. Dodatkowo kwota kredytu o jaką można się starać to nawet 120 tysięcy złotych, przy czym okres kredytowania może być ustalony nawet do 108 miesięcy. Bardzo ważną kwestią jest możliwość wykorzystania pieniędzy na dowolny cel. Bank ze swojej strony nie narzuca swojemu klientowi do jakiego celu powinien wykorzystać przyuczone pieniądze. Ważną cechą kredytu jest także możliwość uzyskania decyzji już w przeciągu 15 minut. Eurobank informuje także, że aby cieszyć się niskim oprocentowaniem kredytu należy regularnie przelewać wynagrodzenie pracownicze lub też świadczenia emerytalno - rentowe. Wejdźna 17BANKOW.com najkorzystniejszy kredyt gotówkowy w 2015 roku.

Dodatkowe możliwości

Eurobank oferuje klientom możliwość skorzystania z wakacji kredytowych. Wakacje kredytowe dostępne są raz na dwanaście miesięcy, pod warunkiem spłacenia w terminie pierwszych 6 rat. Klient także ma możliwość wyboru w którym dniu chce spłacić swoją ratę. Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest także tekstowe przypomnienia via SMS o zbliżającym się terminie spłaty raty. Dodatkowo bank umożliwia połączenie dochodów z innymi członkami rodziny, dzięki czemu klient jest w stanie ubiegać się o wyższy kredyt. Możliwe jest także ustawienie automatycznego przelewu bankowego, przez co klient nie musi się martwić o terminowej spłacie należności.

Więcej możliwości i bezpiecznie

Klient może skorzystać także z ubezpieczenia kredytowego w jednym z kilku dostępnych pakietów. Ubezpieczenie podstawowe obowiązuje w przypadku śmierci oraz trwałego kalectwa, opcja dodatkowa ubezpiecza od utraty pracy, czasowej niezdolności wykonywania zawodu oraz poważnej choroby. Pełny pakiet ubezpieczeń zawiera wszystkie wymienione wyżej formy.

Jeżeli natomiast klient zdecyduje, że kwota kredytu jaką zaciągnął jest za mała, już następnego dnia może bez przeszkód starać się o dodatkowe środki

Eurobank jest nastawiony bezpośrednio na klienta. Produkty jakimi dysponuje zdecydowanie ukierunkowane są na wygodę kredytobiorcy i nie pozwalają na jakiekolwiek niedogodności.