Kredyt na auto, zdecydować się na samochodowy lub gotówkowy?

Opublikowano w February 10, 2017

Z pewnością duże cztery kółka to dość duży wydatek. Właśnie z tego względu najbardziej zmotoryzowane osoby mogą się wspierać kredytem. Banki są w stanie zaproponować specjalny produkt na taką okazję, ale dość często może dochodzić do sytuacji iż bardziej elastyczny okaże się kredyt gotówkowy.

To nie żadna tajemnica, że kredyt samochodowy bardzo często jest tańszy w odniesieniu do klasycznej gotówki. Dlaczego tak się dzieje? Powód tego może być bardzo łatwy, a chodzi dokładnie o to iż zobowiązanie jest zabezpieczone na pojeździe jaki można w razie czego sprzedać. Jednostka bankowa w tym przypadku będzie ponosić mniejsze ryzyko aniżeli wtedy gdy zabezpieczenie kredytu stanowi tylko weksel bądź inny instrument, który nie będzie przedmiotem mającym właściwą wartość. Z jakiego powodu należy się zdecydować na kredyt samochodowy? Ta sytuacja powinna wystąpić w tym przypadku gdy zamierza się zaopatrzyć w nowy samochód. Istnieje sytuacja, która oznacza to iż dealerzy będą współpracować z bankami oraz oferować korzystne warunki. Mało kiedy nie występują zobowiązania bez żadnych odsetek, a spłata należności dotyczyć będzie kilku rat. Za co w tym przypadku odpowiada sprzedawca? Taki podmiot jest w stanie pośredniczyć w różnego rodzaju załatwianiu formalności, a jeśli chodzi o kredyt to tutaj może występować również dodatkowe promocje. Klient myśląc o kredycie na auto używane winien pamiętać o tym, że bank nie jest nie skłonności do wykonania kredytu dla wiekowego samochodu. Bardzo często spłata zobowiązania jest uzależniona od rocznika pojazdu. Przykładowo moment zakończenia spłaty auta nie może być starszy aniżeli 10 lat.

Czytaj więcej »

Kredyt gotówkowy ależ interesujące czasy

Opublikowano w December 18, 2014
Dziś zaleca się zwrócić uwagę na poziom finansowy, jest on zupełnie inny niż to było jeszcze kilka lat temu. Przede wszystkim chodzi tu o to, iż można korzystać z różnych opcji, aby dotknąć trochę pieniądza w razie potrzeby. Jednym z lepszych rozwiązań jest kredyt gotówkowy, który teraz cieszy się uznaniem, może pochwalić solidną frekwencją zainteresowania, klientów nie brakuję. Tak to jest, że nawet kiedy warunki dosadne to i tak oczekuję się czegoś więcej, gdyż przysłowiowy apetyt rośnie w miarę jedzenia. Teraz głównymi propozycjami jest kredyt na dowolny cel, rachunek bieżący i karta kredytowa. Nie można powiedzieć, która z tych metod przyniesie największe korzyści, to już zależy od klienta, z czasem nazywanego kredytobiorcą. Po to jest szeroka paleta ofert, aby każdy kredytobiorca znalazł coś dla siebie, idealnie dopasowanego, ale żeby tak rzeczywiście było należy się po prostu przygotować. Po ranking kredytów gotówkowych tutaj wejdź, a przekonasz się, że kredyt nie taki straszny jakim go malują.

Czytaj więcej »