Jakie są rzeczywiste koszty kredytu?

Opublikowano w May 20, 2015
Wybierając kredyt gotówkowy z licznych ofert banków należy upewnić się niezwłocznie, jaki będzie całkowity koszt kredytu, który będziesz musiał spłacić. Uwzględnić należy nie tylko odsetki, ale także prowizje i dodatkowe opłaty. Przy podpisywaniu umowy kredytowej poniesiemy koszty prowizji naliczanej procentowo od zdeklarowanej kwoty kredytu gotówkowego. Poza tym dochodzą opłatą za promesę kredytu, za rozpatrzenie wniosku kredytu. Bank może również obciążyć klienta opłatą za każdorazowe sporządzenie aneksu do podpisanej umowy. Wejdź na Ekredytowymarket kredyty gotówkowe ranking najlepszy w sieci.

Czytaj więcej »

Najważniejsze właściwości kredytów gotówkowych

Opublikowano w March 27, 2015
Kredyty gotówkowe to specyficzne instrumenty zasilające średnioterminowo, a także krótkoterminowo budżety domowe. Warto rozumieć ich specyfikę, ponieważ po pierwsze zaczniesz lepiej przewidywać warunki stawiane przez banki, a po drugie unikniesz nieporozumień podczas konsultacji związanych z podpisaniem tego typu umowy. Kredyty gotówkowe są nimi tak naprawdę tylko z nazwy. Nie mają nic wspólnego z faktycznym kredytem. Kredyty gotówkowe faktycznie są pożyczkami, a nie kredytami. Banki wprowadziły takie nazewnictwo, aby nadać mu marketingowych właściwości. W artykule zauważysz, czym faktycznie jest kredyt gotówkowy.

Czytaj więcej »

Konsekwencje zaciągania zobowiązań finansowych

Opublikowano w March 6, 2015
Ryzyko kredytowe to fakt. Zaciąganie zobowiązania finansowego wiąże się ze sporymi problemami, nie tylko materialnymi, ale nawet psychologicznymi. Konsekwencje zaciągania zobowiązań finansowych potrafią doprowadzić do bankructwa nie tylko typowe gospodarstwa domowe, ale tak naprawdę całe gospodarki narodowe. Trzeba zatem nauczyć się przewidywania pewnych problemów z kredytowaniem potrzeb i jak najszybciej im zapobiegać. Jakie są zatem główne konsekwencje podpisywania umów o różnego rodzaju pożyczki? Artykuł wyjaśnia problem od absolutnych podstaw. Dobre i szybkie pozyczki znajdziesz na naszej stronie, dzięki niej wiele, osób wybrało oferty z kótrych są zadowoleni.

Czytaj więcej »

Kredyt gotówkowy i jego ważne aspekty

Opublikowano w January 22, 2015
Zdobycie kredytu gotówkowego wiąże się zwykle z pewnymi warunkami, ale jednocześnie banki starają się w coraz większej liczbie przypadków uszczuplić formalności do minimum, zwłaszcza jeśli chodzi o kredyty na mniejsze kwoty. Oprócz spełnienia niezbędnych formalności trzeba jeszcze przed podjęciem decyzji zastanowić się nad swoimi możliwościami co do spłaty, a następnie wybrać najkorzystniejszą ofertę spośród wielu. W pierwszym etapie z pewnością pomogą internetowe rankingi kredytów, które są na bieżąco uaktualniane. Ostateczna decyzje jednak trzeba podjąć samemu.

Czytaj więcej »