Na czym polega konsolidacja zadłużenia i jak z tego skorzystać?

Opublikowano w December 5, 2019

Konsolidacja zadłużenia obejmuje wszystkie różne długi, które jesteś winien, i zamienia je w jedną miesięczną płatność. Załóżmy na przykład, że masz kilka różnych kart kredytowych, z których wszystkie mają saldo. Każdego miesiąca masz za zadanie dokonywać kilku płatności, każda w różnych kwotach, z różnymi terminami płatności i różnymi stopami procentowymi. Zarządzanie może być bardzo trudne.

Dzięki konsolidacji długów zaciągasz kolejną pożyczkę, aby spłacić wszystkie swoje długi. Następnie masz tylko pożyczkę w formie konsolidacji zadłużenia, którą możesz spłacić - to jedna płatność co miesiąc zamiast kilku płatności pożyczki.

Kredyt konsolidacyjny może ułatwić zarządzanie płatnościami i rachunkami miesięcznymi. Pomaga ci skondensować twój dług w jedną prostą płatność. W niektórych przypadkach możesz zaoszczędzić pieniądze na odsetkach, jeśli oprocentowanie twojej pożyczki jest niższe niż RRSO długów.

Czytaj więcej »

Lokaty różnych banków.

Opublikowano w April 21, 2017

Bank Zachodni WBK.

Każdy bank ma jakąś ciekawą ofertę skierowaną zarówno do swoich stałych jak i nowych klientów. Zanim zdecydujemy się na jakąś z nich warto kilka przeanalizować, aby móc wybrać tą, która będzie dla nas najlepsza. Jednym z największych banków jakie mamy w Polsce jest Bank Zachodni WBK. W jego ofercie znajdziemy całą masę najróżniejszych usług bankowych jakie są przeznaczone zarówno dla klienta indywidualnego jak i dla biznesowego. Takie produkty obejmują między innymi rachunki firmowe i osobiste, a także depozyty terminowe, kredytowe i produkty inwestycyjne. Jest to jeden z bardziej stabilnych banków jakie mamy obecnie w Polsce. Jego pozycja jest bardzo dobra na rynku i bank cieszy się bardzo dobrą opinią wśród klientów. Oferta lokat w Banku Zachodnim WBK jest bardzo szeroko rozbudowana. Możemy wybrać standardowe lokaty gotówkowe z bardzo zróżnicowanym oprocentowaniem, jak też możemy skorzystać z depozytów walutowych, lokat rentierskich czy też otworzyć lokatę overnoght. W ofercie banku znajdziemy również lokatę strukturyzowaną. Obecnie Bank Zachodni WBK jest jednym z bardziej znanych banków jakie mamy w Polsce. Ma na swoim koncie wielu zadowolonych klientów i z pewnością ich liczba ciągle wzrasta.

Czytaj więcej »